Do pobrania

PODZIĘKOWANIE

Ten dział powstaje z inicjatywy jednej z czytelniczek tego bloga. Ewa z całego serca Ci dziękuję za ten i inne pomysły. Będę je stopniowo wdrażać w miarę możliwości czasowych, w ramach ograniczeń wynikających z moich ciągle doskonalonych umiejętności informatycznych, bo jak możecie się dowiedzieć ze strony o mnie informatykiem w żadnym wypadku nie jestem (do tego jak to zrobić dochodziłam przez ostatnie 2 tygodnie) i w zależności od aktualnej weny, bo ja sama też mam milion pomysłów na minutę 🙂

Zdjęcie moje i Mai, jako 3-miesięcznego maluszka wybrałam celowo, aby reprezentowało ten dział ilustrując zapewnienie Glenna Domana, że nigdy nie jest za wcześnie na naukę dziecka i im wcześniej zaczniemy, tym lepiej. W mojej opinii dla obu stron lepiej. My zaczęliśmy z matematyką, gdy Maja miała 5-6 miesięcy, a z czytaniem globalnym w okolicach 9-10 miesiąca i żałuję, że nie wcześniej.

Na dzień dzisiejszy można u mnie pobrać:

Wkrótce kolejne materiały. 

 

Podoba ci się mój blog? Jeśli tak, podziel się z innymi. 

Jestem ciekawa, czy i jak korzystacie z udostępnionych przeze mnie materiałów.  A może macie swoje sugestie, co powinnam tu zamieścić? Będzie mi  bardzo miło, jeśli zostawisz komentarz i podzielisz się swoim doświadczeniem lub pomysłem.

Jeśli chcecie być na bieżąco zapraszam do śledzenia fanpage na Facebook’u i do subskrypcji.