fbpx

Prawopółkulowe różności

SZABLONY DO UKŁADANIA W SKALI  1:1

WIĘCEJ NA TEMAT DREWNIANYCH KLOCKÓW, KTÓRE WRAZ Z SZABLONAMI DA SIĘ PODCIĄGNĄĆ POD AKTYWNOŚCI W METODZIE HEGURU W SEKCJI O GRACH I ZABAWKACH WSPIERAJĄCYCH WCZESNĄ EDUKACJĘ

Szablony były robione dla mnie na indywidualne zamówienie. Mogę udostępnić dzięki Kreatimo. Znajdziecie tam pasujące klocki. A może wzory pasują do waszych?

Wzory do układania klocków

 

Szablony do klocków to nie jedyna rzecz, którą można u mnie pobrać. Szczegółowy opis działu Do pobrania znajdziecie tutaj.

Podoba ci się mój blog? Jest dla ciebie przydatny? Jeśli tak, udostępnij, podziel się z innymi pokazując mi, że doceniasz moją pracę. 

Jestem ciekawa, czy i jak korzystacie z udostępnionych przeze mnie materiałów. A może macie swoje sugestie, co powinnam tu zamieścić? A może też produkujecie własne pomoce dla dziecka i zechcecie się ze mną podzielić? Byłabym bardzo wdzięczna, bo nie nadążam z produkcją. Będzie mi  bardzo miło, jeśli zostawisz komentarz na blogu lub na fanpage na Facebook’ui podzielisz się swoim doświadczeniem lub pomysłem.

Jeśli chcecie być na bieżąco zapraszam do śledzenia fanpage na Facebook’ui do subskrypcji (okienko na stronie głównej bloga i kanał RSS). Od pewnego czasu jest też możliwość zapisu na newsletter (jeśli nie wyskoczyło wam okienko podczas czytania bloga piszcie). W momencie jak będę mieć 100 zapisów będę na bieżąco się dzielić informacjami dotyczącymi wczesnej edukacji zanim pojawią się na blogu w tematyce prawopółkulowości, czyli metody Domana, metody Shichidy i metody Heguru oraz dwujęzyczności i nauki języków. 

Jako, że nie znalazłam grupy dla rodziców wplatających metodę Domana w wychowaniu swoich dzieci, sama ją założyłam na Facebook’u. Dołączając do grupy możecie liczyć na naprawdę ciekawą wymianę doświadczeń.