fbpx

Niezbędnik rodzica

CO SIĘ MOŻE PRZYDAĆ:

Pamiętajcie, że wszystko, co znajdziecie w tej sekcji to tylko sugestie. Poza tym chciałam się z wami podzielić wszystkim z czego korzystam. Oczywiście nie musicie się zaopatrzyć we wszystko. Sami zdecydujcie, co się wam najbardziej przyda. 

 

PODSTAWY TEORETYCZNE, CZYLI LISTA POZYCJI KSIĄŻKOWYCH, KTÓRE WARTO PRZECZYTAĆ 

KARTY I PLANSZE DO CZYTANIA GLOBALNEGO I NAUKI MATEMATYKI 

BEZPIECZNE PUZZLE PIANKOWE

GRY I ZABAWKI ROZWIJAJĄCE DLA MALUSZKÓW

KSIĄŻKI ANGLOJĘZYCZNE DLA DZIECI

KSIĄŻKI POLSKOJĘZYCZNE DLA DZIECI 

POLECANE BLOGI I STRONY

 

 

Informacje, którymi się z wami dzielę są przydatne? Jeśli tak, udostępnij i podziel się z innymi. 

Będzie mi  bardzo miło, jeśli zostawisz komentarz i podzielisz się swoim doświadczeniem.

 

Ten artykuł okazał się przydatny? Jeśli tak, udostępnij i podziel się z innymi. Co myślicie zaczynaniu matematyki tak wcześnie? Ktoś z was planuje zacząć, bądź zaczął? Będzie mi  bardzo miło, jeśli zostawisz komentarz i podzielisz się swoim doświadczeniem.

Jeśli chcecie być na bieżąco zapraszam do śledzenia fanpage na Facebook’u i do subskrypcji (okienko na stronie głównej bloga i kanał RSS). Od kilku dni jest też możliwość zapisu na newsletter (jeśli nie wyskoczyło wam okienko podczas czytania bloga piszcie). W momencie jak będę mieć 100 zapisów na newsletter będę na bieżąco się dzielić informacjami dotyczącymi wczesnej edukacji zanim pojawią się na blogu w tematyce prawopółkulowości, czyli metody Domana, metody Shichidy i metody Heguru oraz dwujęzyczności i nauki języków. 

Jako, że nie znalazłam grupy dla rodziców wplatających metodę Domana w wychowaniu swoich dzieci, sama ją założyłam na Facebook’u. Dołączając do grupy możecie liczyć na naprawdę ciekawą wymianę doświadczeń.