Zapraszam do wysłuchania podcastu o naszym domowym treningu inspirowanym metodą Heguru
W artykule między innymi:
1. Relacja z naszych domowych sesji z aktywnościami zaczerpniętymi z metod prawopółkulowych.
2. Czemu zrezygnowałam z tych sesji i czemu nowe podejście jest idealne: Maja sama inicjuje prawopółkulowe zabawy i bardzo się w nie angażuje.
3. Dokładna lista aktywności zaczerpniętych z metod prawopółkulowych wraz z opisem i zdjęciami.
4. Linki do krótkich filmików edukacyjnych dla dzieci.
5. O tym, że najlepiej jest podążać za dzieckiem i jego zainteresowaniami i zwłaszcza starszemu maluchowi jak najmniej organizować czas.
6. O tym, że metoda Domana jest najmniej czasochłonna dla rodzica. Przytoczę tu słowa z prywatnej rozmowy z mamą 3 dzieci, z którą niedługo przeprowadzę wywiad „W Domanie cudowne jest to ze nie wiele czasu trzeba by czegoś nauczyć dzieci.”
Uważasz wersję audio bloga za przydatną? Jeśli tak, udostępnij i podziel się z innymi. A może próbujesz wdrażać elementy metod prawopółkulowych i chcesz się podzielić swoim doświadczeniem?
Będzie mi bardzo miło, jeśli zostawisz komentarz i podzielisz się swoim doświadczeniem.
Jeśli chcecie być na bieżąco zapraszam do śledzenia fanpage na Facebook’u: Wszechstroonne wspieranie rozwoju dziecka, na Instagram @teachyourbaby.pl, na którym wrzucam różności „od kuchni” oraz do subskrypcji (okienko na stronie głównej bloga i kanał RSS). Od niedawna jest też możliwość zapisu na newsletter. W momencie jak będę mieć 100 zapisów na newsletter będę na bieżąco się dzielić informacjami dotyczącymi wczesnej edukacji zanim pojawią się na blogu w tematyce prawopółkulowości, czyli metody Domana, metody Shichidy i metody Heguru oraz dwujęzyczności i nauki języków.
Zapraszam też do grupy dla rodziców wplatających metodę Domana w wychowaniu swoich dzieci, sama ją założyłam na Facebook’u: Metoda Domana i nie tylko- grupa wsparcia dla rodziców. Dołączając do grupy możecie liczyć na naprawdę ciekawą wymianę doświadczeń.