fbpx

Zapraszam do wysłuchania podcastu o naszym domowym treningu inspirowanym metodą Heguru

W artykule między innymi:

1. Relacja z naszych domowych sesji z aktywnościami zaczerpniętymi z metod prawopółkulowych.

2. Czemu zrezygnowałam z tych sesji i czemu nowe podejście jest idealne: Maja sama inicjuje prawopółkulowe zabawy i bardzo się w nie angażuje. 

3. Dokładna lista aktywności zaczerpniętych z metod prawopółkulowych wraz z opisem i zdjęciami. 

4. Linki do krótkich filmików edukacyjnych dla dzieci.

5. O tym, że najlepiej jest podążać za dzieckiem i jego zainteresowaniami i zwłaszcza starszemu maluchowi jak najmniej organizować czas. 

6. O tym, że metoda Domana jest najmniej czasochłonna dla rodzica. Przytoczę tu słowa z prywatnej rozmowy z mamą 3 dzieci, z którą niedługo przeprowadzę wywiad „W Domanie cudowne jest to ze nie wiele czasu trzeba by czegoś nauczyć dzieci.”

 

 

Uważasz wersję audio bloga za przydatną? Jeśli tak, udostępnij i podziel się z innymi. A może próbujesz wdrażać elementy metod prawopółkulowych i chcesz się podzielić swoim doświadczeniem?

Będzie mi  bardzo miło, jeśli zostawisz komentarz i podzielisz się swoim doświadczeniem. 

Jeśli chcecie być na bieżąco zapraszam do śledzenia fanpage na Facebook’u: Wszechstroonne wspieranie rozwoju dziecka, na Instagram @teachyourbaby.pl, na którym wrzucam różności „od kuchni” oraz do subskrypcji (okienko na stronie głównej bloga i kanał RSS). Od niedawna jest też możliwość zapisu na newsletter. W momencie jak będę mieć 100 zapisów na newsletter będę na bieżąco się dzielić informacjami dotyczącymi wczesnej edukacji zanim pojawią się na blogu w tematyce prawopółkulowości, czyli metody Domana, metody Shichidy i metody Heguru oraz dwujęzyczności i nauki języków.

Zapraszam też do grupy dla rodziców wplatających metodę Domana w wychowaniu swoich dzieci, sama ją założyłam na Facebook’u: Metoda Domana i nie tylko- grupa wsparcia dla rodziców. Dołączając do grupy możecie liczyć na naprawdę ciekawą wymianę doświadczeń.

0 CommentsClose Comments

Leave a comment