fbpx

Zapraszam do wysłuchania podcastu z wywiadem z mamą, która wraz z córką brała udział w zajęciach azjatyckiej metody Heguru

W artykule między innymi: 

1. W jaki sposób w metodzie Heguru jest wspierany rozwój dziecka.
2. Co jest ważne w treningu prawopółkulowym. 
3. O efektach po zaledwie półrocznych zajęciach, które odbywały się raz w tygodniu. 
4. O organizacji zajęć metodą Heguru, w tym: tempo, aktywności. 
5. Punkty wspólne metody Heguru i metody Domana.
6. O Singapurze i podejściu Singapurczyków do edukacji. 

 

Uważasz wersję audio bloga za przydatną? Jeśli tak, udostępnij i podziel się z innymi. 

Będzie mi  bardzo miło, jeśli zostawisz komentarz i podzielisz się swoim doświadczeniem. Będę też wdzięczna za wszelkie uwagi co do tego, czy nowsze artykuły są czytelniejsze.

Jeśli chcecie być na bieżąco zapraszam do śledzenia fanpage na Facebook’u i do subskrypcji (okienko na stronie głównej bloga i kanał RSS). Od niedawna jest też możliwość zapisu na newsletter (jeśli nie wyskoczyło wam okienko podczas czytania bloga piszcie). W momencie jak będę mieć 100 zapisów na newsletter będę na bieżąco się dzielić informacjami dotyczącymi wczesnej edukacji zanim pojawią się na blogu w tematyce prawopółkulowości, czyli metody Domana, metody Shichidy i metody Heguru oraz dwujęzyczności i nauki języków.

Jako, że nie znalazłam grupy dla rodziców wplatających metodę Domana w wychowaniu swoich dzieci, sama ją założyłam na Facebook’u. Dołączając do grupy możecie liczyć na naprawdę ciekawą wymianę doświadczeń.

0 CommentsClose Comments

Leave a comment