fbpx

Zapraszam do wysłuchania podcastu dotyczącego tego, jak zacząć matematykę metodą Domana z dzieckiem w wieku 7-12 miesięcy

W artykule między innymi: 

1. Charakterystyka dziecka w tym wieku według Domana i zmiany, które się wiążą z rozpoczynaniem programu matematycznego z dzieckiem w tym wieku.
2. Na czym się skupić, gdy zaczynamy naukę czytania z takim maluchem, czyli zasady-klucze do sukcesu. 
3. Kilka ważnych słów na temat harmonogramów. 
4. Szczegóły dotyczące etapu 3 matematyki metodą Domana: wybór rozwiązania, coraz bardziej zaawansowane działania na ilościach, ciągi, nierówności i porównania, badanie osobowości liczb, ułamki, równania z niewiadomą.
5. Odniesienia do innych metod i innych źródeł spoza książki Domana.

 

Uważasz wersję audio bloga za przydatną? Jeśli tak, udostępnij i podziel się z innymi. 

Będzie mi  bardzo miło, jeśli zostawisz komentarz i podzielisz się swoim doświadczeniem. Będę też wdzięczna za wszelkie uwagi co do tego, czy nowsze artykuły są czytelniejsze.

Jeśli chcecie być na bieżąco zapraszam do śledzenia fanpage na Facebook’u, na Instagram, i do subskrypcji (okienko na stronie głównej bloga i kanał RSS). Od niedawna jest też możliwość zapisu na newsletter (jeśli nie wyskoczyło wam okienko podczas czytania bloga piszcie). W momencie jak będę mieć 100 zapisów na newsletter będę na bieżąco się dzielić informacjami dotyczącymi wczesnej edukacji zanim pojawią się na blogu w tematyce prawopółkulowości, czyli metody Domana, metody Shichidy i metody Heguru oraz dwujęzyczności i nauki języków.

Jako, że nie znalazłam grupy dla rodziców wplatających metodę Domana w wychowaniu swoich dzieci, sama ją założyłam na Facebook’u. Dołączając do grupy możecie liczyć na naprawdę ciekawą wymianę doświadczeń.

0 CommentsClose Comments

Leave a comment