O książkach, w tym recenzje książek oraz rady jak czytać dziecku

Free Delivery on all Books at the Book Depository

Kontakt z książkami u nas łączy się ściśle z czytaniem globalnym. Tutaj możecie śledzić, jakie książki wybierałam dla mojego maluszka i jak odbywało się u nas ich czytanie praktycznie od urodzenia:

Książkowe poranki 11,5-miesięcznej Mai

Co robić aby dziecko lubiło czytać

Recenzja anglojęzycznych książek wydawnictwa Usborne „That’s not my” oraz książek o potworach Sama Lloyds 

Recenzja anglojęzycznych książek Jez Alborough – seria z małpką Bobo oraz serii książeczek o piesku imieniem Spot Erica Hilla 

Daj dziecku dobry przykład w czytaniu

KSIĄŻKI DO CZYTANIA GLOBALNEGO – JAKIE POWINNY BYĆ

RECENZJA IDEALNYCH KSIĄŻEK DO CZYTANIA GLOBALNEGO  W JĘZYKU ANGIELSKIM- CZĘŚĆ 1

RECENZJA IDEALNYCH KSIĄŻEK DO CZYTANIA GLOBALNEGO W JĘZYKU ANGIELSKIM- CZĘŚĆ 2

RECENZJA NIEIDEALNYCH KSIĄŻEK DO CZYTANIA GLOBALNEGO W JĘZYKU POLSKIM

RECENZJA IDEALNYCH KSIĄŻEK DO CZYTANIA GLOBALNEGO W JĘZYKU POLSKIM (artykuł z wersją audio)

MAJA MA 2 LATKA: JAK WAŻNY JEST WCZESNY KONTAKT Z KSIĄŻKĄ, CZYLI PODSUMOWANIE TEGO JAK TO U NAS WYGLĄDAŁO OD 21-MIESIĄCA DO TERAZ

RECENZJA KSIĄŻKI, KTÓRA ZABIERZE WAS DO KRAINY CZARÓW I PRZY OKAZJI ROZWINIE PRAWĄ PÓŁKULĘ  WASZEGO DZIECKA 

Recenzja nieidealnej serii książek do czytania globalnego w języku angielskim, które zapoznają wasze dziecko ze światem sztuki (artykuł z wersją audio) 

Recenzja niesamowitych książek- zagadek, które są dostępne m.in. w języku polskim oraz angielskim (artykuł z wersją audio) 

Recenzja Usborne Phonics Readers, czyli hitu książkowego mojej dwulatki  (artykuł z wersją audio)

Recenzja Storybooków Międzynarodowego Programu Powszechnej Dwujęzyczności Dwujęzyczne Dzieci (artykuł z wersją audio)

Recenzja Usborne Questions and Answers, żeby was tytuł nie zmylił niektóre pozycje z serii są też dostępne w języku polskim – dla nas to książki -programy inteligencji (artykuł z wersją audio)

 

Podoba Ci się to, co robię? Jeśli tak, udostępnij i podziel się z innymi. 

Będzie mi  bardzo miło, jeśli zostawisz komentarz i podzielisz się swoim doświadczeniem.

Jeśli chcecie być na bieżąco zapraszam do śledzenia fanpage na Facebook’u i do subskrypcji (okienko na stronie głównej bloga i kanał RSS). Od kilku dni jest też możliwość zapisu na newsletter (jeśli nie wyskoczyło wam okienko podczas czytania bloga piszcie). W momencie jak będę mieć 100 zapisów na newsletter będę na bieżąco się dzielić informacjami dotyczącymi wczesnej edukacji zanim pojawią się na blogu w tematyce prawopółkulowości, czyli metody Domana, metody Shichidy i metody Heguru oraz dwujęzyczności i nauki języków. 

Jako, że nie znalazłam grupy dla rodziców wplatających metodę Domana w wychowaniu swoich dzieci, sama ją założyłam na Facebook’u. Dołączając do grupy możecie liczyć na naprawdę ciekawą wymianę doświadczeń. 

Free Delivery on all Books at the Book Depository

Agnieszka Basta

Miłośniczka książek i języków obcych. Z zawodu nauczyciel języka angielskiego. Pasjonatka metod wspierania rozwoju dziecka już od urodzenia. Pomysł na bloga zrodził się z praktycznego doświadczenia z córką. Teoria doszła później. Jeśli chcesz maksymalnie rozwinąć potencjał swojego dziecka jesteś we właściwym miejscu. Mamy ten sam cel. Motywem przewodnim bloga jest metoda Domana oraz dwujęzyczność zamierzona wzbogacone o elementy metody Shichidy oraz metody Heguru. Jeśli chcesz być w stałym kontakcie ze mną zapraszam do zapisu na newsletter i dołączenia do grupy oraz polubienia fanpage na Facebooku.