Bity inteligencji do pobrania i do druku

Więcej o bitach przeczytacie w artykule na temat przekazywania dziecku wiedzy encyklopedycznej według Domana. Od zawsze łączyłam prezentację bitów inteligencji z czytaniem globalnym tak, że nie ma u nas ilustracji bez podpisu. Zainspirowana bitami z rightbraineducationlibrary stworzyłam własne i wrzucam do pobrania w dwóch wersjach językowych, chociaż u nas jak na razie są prezentowane tylko w języku angielskim (tata odpowiadający za język polski to leniuszek):

 

Polska i kraje sąsiadujące

Poland and the neighbouring countries

Kontynenty – wersja z 7 kontynentami

The 7-continent model

Kontynenty- wersja z 6 kontynentami

The 6-continent model

 

Bity inteligencji to nie jedyna rzecz, którą można u mnie pobrać. Szczegółowy opis działu Do pobrania znajdziecie tutaj.

Podoba ci się mój blog? Jest dla ciebie przydatny? Jeśli tak, udostępnij, podziel się z innymi pokazując mi, że doceniasz moją pracę. 

Jestem ciekawa, czy i jak korzystacie z udostępnionych przeze mnie materiałów. A może macie swoje sugestie, co powinnam tu zamieścić? A może też produkujecie własne pomoce dla dziecka i zechcecie się ze mną podzielić? Byłabym bardzo wdzięczna, bo nie nadążam z produkcją. Będzie mi  bardzo miło, jeśli zostawisz komentarz na blogu lub na fanpage na Facebook’u i podzielisz się swoim doświadczeniem lub pomysłem.

Jeśli chcecie być na bieżąco zapraszam do śledzenia fanpage na Facebook’u i do subskrypcji (okienko na stronie głównej bloga i kanał RSS). Od pewnego czasu jest też możliwość zapisu na newsletter (jeśli nie wyskoczyło wam okienko podczas czytania bloga piszcie). W momencie jak będę mieć 100 zapisów będę na bieżąco się dzielić informacjami dotyczącymi wczesnej edukacji zanim pojawią się na blogu w tematyce prawopółkulowości, czyli metody Domana, metody Shichidy i metody Heguru oraz dwujęzyczności i nauki języków. 

Jako, że nie znalazłam grupy dla rodziców wplatających metodę Domana w wychowaniu swoich dzieci, sama ją założyłam na Facebook’u. Dołączając do grupy możecie liczyć na naprawdę ciekawą wymianę doświadczeń.