fbpx

Świąteczno-noworoczne życzenia dla wszystkich sympatyków bloga teachyourbaby

Chciałabym skorzystać z tej corocznej okazji i życzyć wszystkim samych radosnych chwil i tradycyjnie zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

Dodatkowo z uwagi na nowe doświadczenia i nową wiedzę życzę wam uwierzenia w to, że cokolwiek robicie ze swoimi maluchami to przynosi rezultaty nawet jak jeszcze tego nie pokazują albo pokazują coś odwrotnego. Życzę wam łez szczęścia, gdy już odkryjecie to o czym mówił w wywiadzie Krzysztof Kwiecień, że wasze dziecko ma wszystkie książki przeczytane zanim je odłoży chociaż wy byliście cały czas przekonani, że tylko ogląda lub gdy wasz maluch zacznie komunikować się w języku bądź językach, które mu wprowadzacie niezależnie od metody jaką przyjęliście, chociaż wydawało wam się, że niewiele to daje zwłaszcza jak nie macie OPOL. Uwierzcie mi – nawet niesystematyczny kontakt z językiem dużo daje. 

Życzę wam też aby święta były również pełne różnych doświadczeń dla waszych maluchów. Odpocznijcie od kart, jeśli jest taka potrzeba, ale pamiętajcie, że “magia tkwi w dziecku, a nie w kartach.” Karty to jedna z technik, w dodatku bardzo skutecznych ale chodzi między innymi o bogate środowisko i mnogość doświadczeń i doznań. Jeśli wprowadzacie języki obce – polecam nie robić przerwy. 

Do życzeń śpiewająco dołącza się moja dwulatka:

 

0 CommentsClose Comments

Leave a comment