fbpx

WIELKANOCNE ŻYCZENIA DLA WSZYSTKICH CZYTELNICZEK I CZYTELNIKÓW BLOGA

Cieszy mnie to, że z dnia na dzień jest was coraz więcej i tych zaglądających na tego bloga, i członków grupy, którą założyłam i tych, którzy śledzą fanpage na Facebooku czy na Instagramie.

Korzystając z tego, że mamy teraz święta Wielkanocne życzę wam wszystkim abyście w pełni uwierzyli w potencjał waszych maluchów oraz w to, że możecie je nauczyć wszystkiego, czego tylko chcecie i że tak jak pisałam w ostatnim artykule na blogu naprawdę niewiele trzeba, aby wiele osiągnąć.

Poza tym życzę wam dużo odpoczynku w okresie świątecznym i na co dzień oraz dużo uśmiechu i samych radości z efektów tego, co robicie z waszymi maluchami niezależnie od tego, czy to jest wprowadzanie drugiego, czy kolejnego języka, czy nauka czytania i matematyki, czy coś innego. 

Do życzeń dołącza się moja córeczka, która w sumie nie powtórzyła życzeń dokładnie tak jak chciałam, ale wiadomo…nic nie ma na zawołanie 🙂 I tak wyszło fajnie tym bardziej, że to taki spontan był po tym jak weszła na stół i zaczęła się bawić stroikiem. Tak mi się przypomniały bożonarodzeniowe życzenia z choinką, że od razu pobiegłam po kamerkę. 

0 CommentsClose Comments

Leave a comment