fbpx

Zapraszam do wysłuchania podcastu z recenzją programu do nauki czytania w wielu językach obcych

W artykule między innymi: 

1. Moje wrażenia po testowaniu wersji darmowej programu.
2. Opinia jednej z mam, która zakupiła licencję.
3. Punkty wspólne z metodą Domana oraz zupełne kombinacje autorów m.in. połączenie czytania globalnego z metodą phonics.
4. W jakich językach jest dostępny. 
5. Moje subiektywne zestawienie plusów i minusów.
6. Nagranie wideo z etapu testowania oraz nagrań innych dzieci pokazujących, co można osiągnąć. 

 

Uważasz wersję audio bloga za przydatną? Jeśli tak, udostępnij i podziel się z innymi. A może już znasz Brillkids Little Reader i chciałbyś/ chciałabyś coś dodać do mojej recenzji?

Będzie mi  bardzo miło, jeśli zostawisz komentarz i podzielisz się swoim doświadczeniem. Będę też wdzięczna za wszelkie uwagi co do tego, czy nowsze artykuły są czytelniejsze.

Jeśli chcecie być na bieżąco zapraszam do śledzenia fanpage na Facebook’u i do subskrypcji (okienko na stronie głównej bloga i kanał RSS). Od pewnego czasu też możliwość zapisu na newsletter (jeśli nie wyskoczyło wam okienko podczas czytania bloga piszcie). W momencie jak będę mieć 100 zapisów na newsletter będę na bieżąco się dzielić informacjami dotyczącymi wczesnej edukacji zanim pojawią się na blogu w tematyce prawopółkulowości, czyli metody Domana, metody Shichidy i metody Heguru oraz dwujęzyczności i nauki języków.

Jako, że nie znalazłam grupy dla rodziców wplatających metodę Domana w wychowaniu swoich dzieci, sama ją założyłam na Facebook’u. Dołączając do grupy możecie liczyć na naprawdę ciekawą wymianę doświadczeń.

0 CommentsClose Comments

Leave a comment