Konkurs teachyourbaby we współpracy z wydawnictwem Wczesna Edukacja

§ 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE :

1. Organizatorem konkursu jest blog teachyourbaby (autorka: Agnieszka Basta)

2. Sponsorem konkursu jest partner – wydawnictwo Wczesna Edukacja oznaczona w poście konkursowym oraz zespół tworzący platformę Maluch Czyta (Agnieszka Basta oraz Tomasz Bęc).

3. Blog teachyouraby jako organizator konkursu, nie ponosi odpowiedzialności za niewywiązanie się z umowy wszystkich sponsorów, aczkolwiek dołoży wszelkich starań, żeby wszelkie problemy rozwiązać razem z Wami.

§ 2. WARUNKI UCZESTNICTWA :

1. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba, która lubi stronę Wszechstronne Wspieranie Rozwoju Dziecka/ How to Teach Your Baby na Facebooku, profil sponsora jednej z nagród Wczesna Edukacja oraz spełnia pozostałe warunki umieszczone w poście konkursowym.

2. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 10 dni od zakończenia konkursu.

3. Zwycięzca nagrody ma obowiązek zgłosić się po nią w ciągu 3 dni od ogłoszenia wyników.

4. Udział w konkursie jest bezpłatny.

5. Udział w konkursie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie.

6. Zamieszczając komentarz konkursowy zgadzasz się na wykorzystanie jego treści przez autorkę bloga teachyourbaby.

§ 3. NAGRODA :

1. Przewidziano nagrody konkursowe dla 3 uczestników wybranych spośród wszystkich rodziców, którzy wykonają zadanie konkursowe: dostępy do platformy Maluch Czyta oraz gotowe, wydrukowane bity inteligencji zgodne z wytycznymi Glenna Domana. Z uwagi na to, że autorka bloga teachyourbaby zna wielu rodziców z rozmów online, zwycięzców wybierze niezależny duet w składzie: siostra i mąż autorki.

2. Zwycięzcy po nagrodę zgłaszają się poprzez fanpage Wszechstronne Wspieranie Rozwoju Dziecka/ How to Teach Your Baby na Facebooku wysyłając wiadomość.

4. Zwycięzcom nie przysługuje prawo do wymiany nagrody na gotówkę, bądź inną rzecz, dostępną u sponsora.

5. Zwycięzcy mogą zrzec się nagrody, lecz nie przysługuje im za to ekwiwalent pieniężny.

6. Nagrody zostaną dostarczone do zwycięzców drogą elektroniczną oraz w przypadku nagrody nr 1 i nr 2 również pocztą tradycyjną.

§ 4. RODO

W związku z wejściem w życie dnia 25 maja 2018 roku rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych i uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej zwanym „RODO”) chciałabym poinformować Was o tym jak przetwarzane są Wasze dane osobowe w związku z konkursem :

1. Administratorem danych osobowych jest blog teachyourbaby- Agnieszka Basta oraz sponsorzy konkursu Wczesna Edukacja i zespół platformy Maluch Czyta

2. Dane osobowe są przetwarzane w celu :

– wyłonienia zwycięzców,

– nawiązania z nimi kontaktu

– możliwości przekazania nagrody.

3. Uczestnik ma prawo do wglądu, poprawienia i usunięcia zebranych danych osobowych.

UCZESTNIK KONKURSU, BIORĄC W NIM UDZIAŁ :

a) wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, takich jak imię, nazwisko, adres e-mail, adres IP, ID profilu facebook’owego

b) akceptuje zasady oraz postanowienia regulaminu

c) zwalnia Portal Społecznościowy Facebook z wszelkiej odpowiedzialności związanej z konkursem

d) wyraża zgodę na wykorzystanie nagrania przez sponsorów

Konkurs trwa od momentu publikacji postu na Fanpage Facebookowym Wszechstronne Wspierania Rozwoju Dziecka/ How to Teach Your Baby od Dnia Dziecka tj. od 1 czerwca 2020 roku do 9 czerwca 2020 do godziny 0:00 czasu polskiego.