Regulamin konkursu teachyourbaby – wygraj dostęp do materiałów cyfrowych Tom and Keri

§ 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE :

1. Organizatorem konkursu jest blog teachyourbaby (autorka: Agnieszka Basta zastępowana chwilowo przez siostrę Ewelinę Basta)

2. Sponsorem konkursu jest partner – wydawnictwo Yellow House English SA, partner merytoryczny Międzynarodowego Programu Powszechnej Dwujęzyczności – „Dwujęzyczne Dzieci / Bilingual Future” oznaczony w poście konkursowym.

3. Blog teachyouraby jako organizator konkursu, nie ponosi odpowiedzialności za niewywiązanie się z umowy sponsora, aczkolwiek dołoży wszelkich starań, żeby wszelkie problemy rozwiązać razem z Wami.

§ 2. WARUNKI UCZESTNICTWA :

1. Uczestnikiem konkursu może być każda osoba, która lubi stronę Wszechstronne Wspieranie Rozwoju Dziecka/ How to Teach Your Baby na Facebooku, profil sponsora nagrody Dwujęzyczne Dzieci oraz spełnia pozostałe warunki umieszczone w poście konkursowym.

2. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 10 dni od zakończenia konkursu.

3. Zwycięzca nagrody ma obowiązek zgłosić się po nią w ciągu 3 dni od ogłoszenia wyników.

4. Udział w konkursie jest bezpłatny.

5. Udział w konkursie mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie.

§ 3. NAGRODA :

1. Przewidziano nagrody konkursowe dla wszystkich uczestników, którzy wykonają zadanie konkursowe: dostęp do materiałów cyfrowych kursu Tom and Keri A lub B (do wyboru) do domu, na 12 miesięcy, ufundowane przez Dwujęzyczne Dzieci.

2. Zwycięzcy po nagrodę zgłaszają się poprzez fanpage Wszechstronne Wspieranie Rozwoju Dziecka/ How to Teach Your Baby na Facebooku wysyłając wiadomość.

4. Zwycięzcom nie przysługuje prawo do wymiany nagrody na gotówkę, bądź inną rzecz, dostępną u sponsora.

5. Zwycięzcy mogą zrzec się nagrody, lecz nie przysługuje im za to ekwiwalent pieniężny.

6. Nagrody zostaną dostarczone do zwycięzców drogą elektroniczną.

§ 4. RODO

W związku z wejściem w życie dnia 25 maja 2018 roku rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych i uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej zwanym „RODO”) chciałabym poinformować Was o tym jak przetwarzane są Wasze dane osobowe w związku z konkursem : 1. Administratorem danych osobowych jest blog teachyourbaby- Ewelina Basta (w tymczasowym zastępstwie autorki) oraz sponsor konkursu Dwujęzyczne Dzieci.

2. Dane osobowe są przetwarzane w celu :

– wyłonienia zwycięzców,

– nawiązania z nimi kontaktu

– możliwości przekazania nagrody.

3. Uczestnik ma prawo do wglądu, poprawienia i usunięcia zebranych danych osobowych.

UCZESTNIK KONKURSU, BIORĄC W NIM UDZIAŁ :

a) wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, takich jak imię, nazwisko, adres e-mail, adres IP, ID profilu facebook’owego

b) akceptuje zasady oraz postanowienia regulaminu

c) zwalnia Portal Społecznościowy Facebook z wszelkiej odpowiedzialności związanej z konkursem

d) wyraża zgodę na wykorzystanie nagrania przez sponsorów

Konkurs trwa od momentu publikacji postu na Fanpage Facebookowym Wszechstronne Wspierania Rozwoju Dziecka/ How to Teach Your Baby od 27 lutego 2020 roku do 12 marca 2020 do godziny 0:00 czasu polskiego.