Metoda Domana- wskazówki prosto z Instytut Domana

Nowe źródła informacji dotyczących metody Domana

Zapraszam do lektury lub do wysłuchania artykułu, w którym znajdziecie następujące informacje:

  1. Moje nowe źródła informacji o metodzie Domana.
  2. O tym jak znalazłam instytucję przyjazną rodzicom inwestującym w rozwój dziecka.
  3. Cała prawda o Bożenie Bejnar-Sławow (to jeszcze opublikuję osobno, bo naprawdę szok).
  4. Garść informacji z rozmowy z Kathy Myers z Instytutu Domana w Filadelfii dotyczących czytania, realizacji programów wg Domana, specyfiki nauczania małych dzieci (w tym oczekiwanych efektów) oraz rozwoju fizycznego.
  5. Zapowiedź następnego artykułu, który wypełni wszystkie luki jakie zostawiła Bożena Bejnar-Sławow

Uważasz artykuł za przydatny? Podziel się z innymi. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące metody Domana jako całości możesz napisać w komentarzu. Jeśli będę znała odpowiedź odpiszę tutaj. Jeśli nie poczekam do webminaru z Doman International i je zadam jako pierwsze.

Będzie mi  bardzo miło, jeśli zostawisz komentarz i podzielisz się swoim doświadczeniem i przemyśleniami.

Jeśli chcecie być na bieżąco zapraszam do śledzenia fanpage na Facebook’u: Wszechstronne wspieranie rozwoju dziecka, na Instagram @teachyourbaby.pl, na którym wrzucam różności „od kuchni” oraz do subskrypcji (okienko na stronie głównej bloga i kanał RSS). Jest też możliwość zapisu na newsletter. W momencie jak będę mieć 100 zapisów na newsletter będę na bieżąco się dzielić informacjami dotyczącymi wczesnej edukacji zanim pojawią się na blogu w tematyce prawopółkulowości, czyli metody Domana, metody Shichidy i metody Heguru oraz dwujęzyczności i nauki języków.

Zapraszam też do grupy dla rodziców wplatających metodę Domana w wychowaniu swoich dzieci, sama ją założyłam na Facebook’u: Metoda Domana i nie tylko- grupa wymiany doświadczeń dla rodziców. Dołączając do grupy możecie liczyć na sporą dawkę motywacji, na naprawdę ciekawą wymianę doświadczeń oraz na pomoc w nurtujących Was kwestiach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *