Doman International-specjaliści od metody Domana

Zapraszam do wysłuchania podcastu z cennymi informacjami dotyczącymi metody Domana, a w nim:

 1. O instytucji, która doradza w zakresie metody Domana i jest przyjazna rodzicom.
 2. O tym, że prawdziwym ekspertem jest zawsze rodzic.
 3. Szczegóły dotyczące rozwoju fizycznego dziecka, w tym pełzania i raczkowania.
 4. O ścieżce wzrokowej i słuchowej.
 5. Efekty czytania metodą Domana, wiele języków w czytaniu globalnym.
 6. Zalecenia Doman International dotyczące poszerzenia matematyki poza tym co zaleca Glenn Doman w książkach oraz o tym co się u nas w tym temacie dzieje.
 7. O dwujęzyczności, czy nawet już wielojęzyczności zamierzonej.
 8. O właściwym odżywianiu dziecka.
 9. Zapowiedź bezpłatnego webminaru z przedstawicielem Doman International z możliwością zadawania pytań.

Uważasz wersję audio bloga za przydatną? Jeśli tak, podziel się z innymi.

Będzie mi  bardzo miło, jeśli zostawisz komentarz i podzielisz się swoim doświadczeniem i przemyśleniami.

Jeśli chcecie być na bieżąco zapraszam do śledzenia fanpage na Facebook’u: Wszechstronne wspieranie rozwoju dziecka, na Instagram @teachyourbaby.pl, na którym wrzucam różności „od kuchni” oraz do subskrypcji (okienko na stronie głównej bloga i kanał RSS). Jest też możliwość zapisu na newsletter. W momencie jak będę mieć 100 zapisów na newsletter będę na bieżąco się dzielić informacjami dotyczącymi wczesnej edukacji zanim pojawią się na blogu w tematyce prawopółkulowości, czyli metody Domana, metody Shichidy i metody Heguru oraz dwujęzyczności i nauki języków.

Zapraszam też do grupy dla rodziców wplatających metodę Domana w wychowaniu swoich dzieci, sama ją założyłam na Facebook’u: Metoda Domana i nie tylko- grupa wymiany doświadczeń dla rodziców. Dołączając do grupy możecie liczyć na sporą dawkę motywacji, na naprawdę ciekawą wymianę doświadczeń oraz na pomoc w nurtujących Was kwestiach.

2 Replies to “Doman International-specjaliści od metody Domana”

  1. Link do podcastu tutaj i już poprawiłam u góry. Oj widzę, że te linki co dodaję przy info o podcaście są niewidoczne. Poprawię to. W sumie nikt do tej pory nie zgłaszał i myślałam, że tutaj raczej nikt nie odsłuchuje tylko przy artykułach.Przy okazji zapraszam na sesję pytań i odpowiedzi- swoiste szkolenie dla rodziców (darmowe) z przedstawicielem Doman International w czwartek 16 maja o 21:00 na Facebooku (zerknij do mojej grupy i na fanpage-linki pod artykułem wyżej). Zapraszam. Jakbyś nie mogła wziąć udziału przygotuj pytania i mi wyślij- zadam. Tylko proszę nie na ostatnią chwilę, bo nie ogarnę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *